MAMY PATENT
NA ODBUDOWĘ WŁOSÓW

Rozjaśniaj włosy bezpieczniej. Stylizuj na gorąco. Pójdź o krok dalej, nie naruszając przy tym struktury włosa- możesz o nie dbać od środka. Czy to na sesji zdjęciowej czy w salonie specjaliści z zakresu koloryzacji nie muszą już obawiać się zniszczenia włosów.

Dzięki technologii namnażania wiązań, OLAPLEX stworzył całkowicie nową kategorię wśród produktów do pielęgnacji włosów, dostarczając skutecznych rozwiązań na bardziej wymagające i odważniejsze zabiegi chemiczne. Składnikiem aktywnym jest DIMALEINIAN BIS AMINOPROPOLU DIGLIKOLU- wolna od silikonów i olejów pojedyncza cząsteczka, która wiąże zerwane wiązania dwusiarczkowe głęboko w strukturze włosa, radykalnie poprawiając stan, siłę i integralność włosów. Dzięki OLAPLEX No. 1 BOND MULTIPLIER, No. 2 BOND PERFECTOR 
i 4-IN-1 MOISTURE MASK bezpiecznie przeprowadzisz zabiegi chemiczne i termiczne, wykonasz pełną rekonstrukcję włosów i sprawisz, że marzenia Klientów o mocnych, lśniących włosach spełnią się w Twoim salonie! Te trzy produkty OLAPLEX to produkty do użytku profesjonalnego- wykorzystasz je przy standardowych usługach (koloryzacja, rozjaśnianie) ale stworzysz również nowe: rekonstrukcję, regenerację i intensywną pielęgnację.

Dla optymalnych rezultatów i podtrzymania efektów zabiegu w salonie, zaproponuj Klientom produkty OLAPLEX do stosowania w domu- a jest w czym wybierać! Rekonstrukcja salonowa ma swój odpowiednik w produktach do pielęgnacji w domu: wystarczyć zastosować duet: OLAPLEX. No. 0 INTENSIVE BOND BUILDING HAIR TREATMENT i OLAPLEX No. 3 HAIR PERFECTOR. Efekt tafli po domowym zabiegu rekonstrukcji zapewni OLAPLEX No. 8 BOND INTENSE MOISTURE MASK. Do codziennej pielęgnacji idealny będzie szampon OLAPLEX No. 4 BOND MAINTENANCE SHAMPOO, dostępny również w wersji fioletowej, dla blondynek: OLAPLEX No. 4P BLOND ENHANCER TONING SHAMPOO; z odżywką OLAPLEX No. 5 BOND MAINTENANCE CONDITIONER tworzą absolutny must-have codziennej pielęgnacji włosów. By chronić włosy przed wysoką temperaturą i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie wygładzić je, dodać blasku i miękkości w pogotowiu czeka OLAPLEX No. 6 BOND SMOOTHER- wygładzający krem do stylizacji oraz OLAPLEX No. 7 BONDING OIL- ochronny olejek do włosów o niesamowitych właściwościach chroniących kolor przed blaknięciem. Ale to nie wszystko- OLAPLEX wciąż wprowadza nowe produkty, dlatego przygotuj się na nowości!


CO TO JEST… OLAPLEX?

To ORYGINALNA substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania. Tylko jedna!

Zaczęliśmy od zaangażowania do współpracy dwóch czołowych naukowców z tytułem doktora, specjalizujących się w materiałoznawstwie i chemii, którzy nigdy wcześniej nie pracowali nad produktami do włosów – dr Erica Presslya oraz dr Craiga Hawkera. Dzięki świeżemu spojrzeniu na sprawę zespół ten stworzył substancję zawierającą jeden składnik, wolną od sIlikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej. Choć może to brzmieć jak “abrakadabra”, warto zapoznać się z opiniami na temat OLAPLEX wyrażanymi przez czołowych specjalistów z zakresu koloryzacji i publikowanymi we wszystkich mediach społecznościowych. Jak to mówią, wszystko wychodzi w praniu.

Jak to działa

Bądź doinformowany.
Zapisz się do naszego Newslettera.

  Jak stosować Olaplex?

  Poświęćcie kilka minut na obejrzenie edukacyjnego nagrania słynnej specjalistki z zakresu koloryzacji Tracey Cunningham, aby skutecznie stosować Olaplex.

  Dlaczego Olaplex?

  Jordan Alexander i Slim, dwoje wiceprezesów ds. edukacji Olaplex, którzy we współpracy z Tracey Cunningham mieli już okazję zastosować Olaplex na włosach tysięcy osób, opowiadają o jego korzyściach oraz o tym, co czyni Olaplex właściwym wyborem dla was jako stylistów i dla waszych klientów.

  Poznaj opinie Ambasadorów OLAPLEX

  Jesteś gotowa aby doświadczyć OLAPLEX?


  Aby uzyskać błyszczące, miękkie i zdrowe włosy, znajdź najbliższy salon oferujący produkty Olaplex. Umów się na wizytę ze swoim ulubionym stylistą. Spraw, by Twoje włosy były wspaniałe.

  Znajdź Salon

  Zostań Salonem Partnerskim OLAPLEX?


  Aby skorzystać z naszych przywilejów dla członków, zarejestruj się już dziś! Uzyskaj dostęp do wyjątkowych produktów, informacji i stań się częścią rodziny Olaplex!

  Zamów produkty